کاور هایلایت آرایش و زیبایی اینستاگرام

بسته 196 عکس کاور هایلایت آرایش و زیبایی آماده اینستاگرام [HCP146]

این بسته شامل 196 عکس کاور هایلایت آرایش و زیبایی اینستاگرام است. کاورها با فرمت PNG آماده، در 4 گروه 49 تایی و در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشند.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


کاور هایلایت آرایش و زیبایی

کاورهای هایلایت این بسته مناسب برای پیج هایی با موضوع آرایش، سالن زیبایی، آرایشگاه زنانه و آرایشگر می باشد.

کاور هایلایت

کاور هایلایت برای آرشیو استوری ها کاربرد دارد. شما می توانید استوری های خود را در دسته های جداگانه هایلایت نمایید. همچنین می توانید برای هر دسته از هایلایت ها یک کاور انتخاب کنید تا از سایر هایلایت ها متمایز گردد.

کاور هایلایت سالن زیبایی

داشتن کاور هایلایت سالن زیبایی آماده متناسب با موضوع فعالیت پیج شما در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مشابه می تواند علاوه بر زیبایی پیج شما باعث هدایت بهتر کاربران و مخاطبان تان در میان هایلایت های استوری های تان شود.

کاور هایلایت آرایش و زیبایی آماده

شما می توانید از کاورهای هایلایت آماده PNG به راحتی استفاده نمایید. این فایل ها مثل یک عکس هستند و نیاز به هیچ گونه تغییری برای استفاده ندارند و می توانید در گوشی موبایل خود به راحتی از آن ها استفاده و در اینستاگرام به آسانی نصب کنید.

عکس کاور هایلایت آرایش و زیبایی

وب سایت والز یکی از منابع بزرگ و کامل برای دانلود کاور هایلایت آرایشی اینستاگرام می باشد. ما در موضوعات مختلف، کاورهای هایلایت موضوعی با کیفیت و زیبا تولید کرده ایم. کافی است از دسته بندی کاورهای هایلایت سایت والز وارد دسته بندی مورد نظر شوید و بسته های تولیدی والز را مشاهده نمایید.

کاور هایلایت آرایش و زیبایی اینستاگرام
کاور هایلایت آرایش و زیبایی اینستاگرام
کاور هایلایت آرایش و زیبایی اینستاگرام
کاور هایلایت آرایش و زیبایی اینستاگرام

عکس کاور هایلایت سالن زیبایی

اگر از کاور هایلایت سالن زیبایی آماده استفاده نمایید، دنبال کنندگان شما در همان نگاه اول از موضوع فعالیت شما آگاه خواهند شد.

کاور هایلایت لوازم آرایشی

کاورهای هایلایت لوازم آرایشی والز بسیار با کیفیت و در ابعاد مناسب می باشد و شما می توانید با چند کلیک ساده آنها را در بخش کاور هایلایت اضافه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *