عکس کاور هایلایت رستوران و کترنیگ اینستاگرام

بسته 150 عکس کاور هایلایت رستوران و کترینگ غذا اینستاگرام- PNG آماده [HCP137]

این بسته شامل 150 کاور هایلایت رستوران اینستاگرام با فرمت PNG آماده می باشد. کاورها در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل بوده و به آسانی قابل استفاده هستند. شما می توانید از این کاورهای هایلایت آماده برای پیج اینستاگرام رستوران، آشپز، کترینگ و غذاخوری استفاده کنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


کاور هایلایت رستوران

کاورهای هایلایت این بسته مناسب برای پیج هایی با موضوع رستوران، کترینگ، غذاخوری و آشپزی می باشد.

کاور هایلایت

کاور هایلایت برای آرشیو استوری ها کاربرد دارد. شما می توانید استوری های خود را در دسته های جداگانه هایلایت نمایید. همچنین می توانید برای هر دسته از هایلایت ها یک کاور انتخاب کنید تا از سایر هایلایت ها متمایز گردد.

کاور هایلایت رستوران آماده

داشتن کاور هایلایت رستوران آماده متناسب با موضوع فعالیت پیج شما در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مشابه می تواند علاوه بر زیبایی پیج شما باعث هدایت بهتر کاربران و مخاطبان تان در میان هایلایت های استوری های تان شود.

کاور هایلایت آشپز اینستاگرام

شما می توانید از کاورهای هایلایت آماده رستوران و تهیه غذای PNG به راحتی استفاده نمایید. این فایل ها مثل یک عکس هستند و نیاز به هیچ گونه تغییری برای استفاده ندارند و می توانید در گوشی موبایل خود به راحتی از آن ها استفاده و در اینستاگرام به آسانی نصب کنید.

عکس کاور هایلایت رستوران و کترنیگ اینستاگرام
عکس کاور هایلایت رستوران و کترنیگ اینستاگرام
عکس کاور هایلایت رستوران و کترنیگ اینستاگرام
عکس کاور هایلایت رستوران و کترنیگ اینستاگرام

عکس کاور هایلایت رستوران اینستاگرام

وب سایت والز یکی از منابع بزرگ و کامل برای دانلود کاور هایلایت رستوران اینستاگرام می باشد. ما در موضوعات مختلف، کاورهای هایلایت موضوعی با کیفیت و زیبا تولید کرده ایم. کافی است از دسته بندی کاورهای هایلایت سایت والز وارد دسته بندی مورد نظر شوید و بسته های تولیدی والز را مشاهده نمایید.

عکس کاور هایلایت غذاخوری و کترینگ

اگر از کاور هایلایت آماده رستوران اینستاگرام استفاده نمایید، دنبال کنندگان شما در همان نگاه اول از موضوع فعالیت شما آگاه خواهند شد.

کاورهای هایلایت والز بسیار با کیفیت و در ابعاد مناسب می باشد و شما می توانید با چند کلیک ساده آنها را در بخش کاور هایلایت اضافه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *