کاور هایلایت فست فود، پیتزا و ساندویچی

عکس کاور هایلایت فست فود اینستاگرام آماده- برای پیج پیتزا و ساندویچ [HCP103]

این بسته شامل 200 کاور هایلایت فست فود اینستاگرام با فرمت PNG و در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشد که آماده استفاده مستقیم و نصب آسان در پیج اینستاگرام فست فود می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


کاور هایلایت فست فود

کاورهای هایلایت این بسته مناسب برای پیج هایی با موضوع فست فود، ساندویچی، پیتزا و کافی شاپ می باشد.

کاور هایلایت

کاور هایلایت فست فود برای آرشیو استوری های مغازه فست فودی کاربرد دارد. شما می توانید استوری های خود را در دسته های جداگانه هایلایت نمایید. همچنین می توانید برای هر دسته از هایلایت ها یک کاور انتخاب کنید تا از سایر هایلایت ها متمایز گردد.

کاور هایلایت فست فود، پیتزا و ساندویچی
کاور هایلایت فست فود، پیتزا و ساندویچی
کاور هایلایت فست فود، پیتزا و ساندویچی
کاور هایلایت فست فود، پیتزا و ساندویچی

کاور هایلایت فست فود آماده

داشتن کاور هایلایت فست فود آماده متناسب با موضوع فعالیت پیج شما در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مشابه می تواند علاوه بر زیبایی پیج شما باعث هدایت بهتر کاربران و مخاطبان تان در میان هایلایت های استوری های تان شود.

کاور هایلایت پیتزا

شما می توانید از کاورهای هایلایت آماده PNG به راحتی در پیج فست فود خود استفاده نمایید. این فایل ها مثل یک عکس هستند و نیاز به هیچ گونه تغییری برای استفاده ندارند و می توانید در گوشی موبایل خود به راحتی از آن ها استفاده و در اینستاگرام به آسانی نصب کنید.

عکس کاور هایلایت فست فود اینستاگرام

وب سایت والز یکی از منابع بزرگ و کامل برای دانلود کاور هایلایت فست فود اینستاگرام می باشد. ما در موضوعات مختلف، کاورهای هایلایت موضوعی با کیفیت و زیبا تولید کرده ایم. کافی است از دسته بندی کاورهای هایلایت سایت والز وارد دسته بندی مورد نظر شوید و بسته های تولیدی والز را مشاهده نمایید.

عکس کاور هایلایت ساندویچ

اگر از کاور هایلایت آماده موضوعی استفاده نمایید، دنبال کنندگان شما در همان نگاه اول از موضوع فعالیت شما آگاه خواهند شد.

کاورهای هایلایت والز بسیار با کیفیت و در ابعاد مناسب می باشد و شما می توانید با چند کلیک ساده آنها را در بخش کاور هایلایت اضافه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *