عکس کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی

120 عکس آماده کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی [HCP93]

این بسته شامل 120 عکس کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی با فرمت پی ان جی و در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشد که آماده استفاده آسان در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی است.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی

کاورهای هایلایت اینستاگرام این بسته مناسب برای پیج هایی با موضوع فروشگاه می باشد. اگر شما هم پیجی برای معرفی محصولات و خرید و فروش دارید می توانید این هایلایت ها را نصب نمایید.

کاور هایلایت

کاور هایلایت اینستاگرام برای آرشیو استوری ها کاربرد دارد. اگر بخواهید که آرشیوی از استوری های خود داشته باشید، می توانید استوری های خود را در دسته های جداگانه هایلایت نمایید. همچنین می توانید برای هر دسته از هایلایت ها یک کاور انتخاب کنید تا از سایر هایلایت ها متمایز گردد.

به این ترتیب شما یک پیج اینستاگرام کاربرپسند خواهید داشت.

عکس کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی
عکس کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی
عکس کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی
عکس کاور هایلایت اینستاگرام فروشگاهی

کاور هایلایت اینستاگرام آماده

داشتن کاور هایلایت اینستاگرام آماده متناسب با موضوع فعالیت پیج شما در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مشابه می تواند علاوه بر زیبایی پیج شما باعث هدایت بهتر کاربران و مخاطبان تان در میان هایلایت های استوری های تان شود.

شما می توانید از کاورهای هایلایت آماده PNG به راحتی استفاده نمایید. این فایل ها مثل یک عکس هستند و نیاز به هیچ گونه تغییری برای استفاده ندارند و می توانید در گوشی موبایل خود به راحتی از آن ها استفاده و در اینستاگرام به آسانی نصب کنید.

سعی شده است ترکیب بندی های رنگ تنوع خوبی در بسته های ما داشته باشد و بتواند پاسخ گوی نیاز و سلیقه شما باشد.

عکس کاور هایلایت اینستاگرام

وب سایت والز یکی از منابع بزرگ و کامل برای دانلود کاور هایلایت اینستاگرام می باشد. ما در موضوعات مختلف، کاورهای هایلایت موضوعی با کیفیت و زیبا تولید کرده ایم. کافی است از دسته بندی کاورهای هایلایت سایت والز وارد دسته بندی مورد نظر شوید و بسته های تولیدی والز را مشاهده نمایید.

عکس کاور هایلایت

اگر از کاور هایلایت آماده موضوعی استفاده نمایید، دنبال کنندگان شما در همان نگاه اول از موضوع فعالیت شما آگاه خواهند شد.

کاورهای هایلایت والز بسیار با کیفیت و در ابعاد مناسب می باشد و شما می توانید با چند کلیک ساده آنها را در بخش کاور هایلایت اضافه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *