کاور هایلایت فروشگاهی استوری اینستاگرام

80 عکس آماده کاور هایلایت فروشگاهی استوری اینستاگرام [HCP81]

این بسته شامل 80 کاور هایلایت فروشگاهی استوری اینستاگرام در 2 سری 40 تایی، با فرمت PNG و در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشد که آماده استفاده مستقیم و نصب آسان در اینستاگرام فروشگاه ها است.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


کاور هایلایت فروشگاهی

کاورهای هایلایت این بسته مناسب برای پیج هایی با موضوع فروشگاه می باشد و شما می توانید در پیج اینستاگرام فروشگاه آنلاین خود از آن ها استفاده کنید.

کاور هایلایت

کاور هایلایت فروشگاهی برای آرشیو استوری ها کاربرد دارد. شما می توانید استوری های فروشگاهی خود را در دسته های جداگانه هایلایت نمایید. همچنین می توانید برای هر دسته از هایلایت ها یک کاور فروشگاهی انتخاب کنید تا از سایر هایلایت ها متمایز گردد.

کاور هایلایت فروشگاهی آماده

داشتن کاور هایلایت فروشگاهی آماده متناسب با موضوع فعالیت پیج شما در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی مشابه می تواند علاوه بر زیبایی پیج شما باعث هدایت بهتر کاربران و مخاطبان تان در میان هایلایت های استوری های تان شود.
شما می توانید از کاورهای هایلایت آماده فروشگاهی PNG به راحتی استفاده نمایید. این فایل ها مثل یک عکس هستند و نیاز به هیچ گونه تغییری برای استفاده ندارند و می توانید در گوشی موبایل خود به راحتی از آن ها استفاده و در اینستاگرام به آسانی نصب کنید.

کاور هایلایت فروشگاهی آماده اینستاگرام
کاور هایلایت فروشگاهی آماده اینستاگرام
کاور هایلایت فروشگاهی استوری اینستاگرام
کاور هایلایت فروشگاهی استوری اینستاگرام

عکس کاور هایلایت فروشگاهی اینستاگرام

وب سایت والز یکی از منابع بزرگ و کامل برای دانلود کاور هایلایت فروشگاهی اینستاگرام می باشد. ما در موضوعات مختلف، کاورهای هایلایت موضوعی با کیفیت و زیبا تولید کرده ایم. کافی است از دسته بندی کاورهای هایلایت سایت والز وارد دسته بندی مورد نظر شوید و بسته های تولیدی والز را مشاهده نمایید.

عکس کاور هایلایت استوری

اگر از کاور هایلایت آماده فروشگاهی استفاده نمایید، دنبال کنندگان شما در همان نگاه اول از موضوع فعالیت شما آگاه خواهند شد.

کاورهای هایلایت فروشگاهی والز بسیار با کیفیت و در ابعاد مناسب می باشد و شما می توانید با چند کلیک ساده آنها را در بخش کاور هایلایت اضافه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *