قالب پست و استوری اینستاگرام لایه باز آماده

16 قالب اینستاگرام آماده برای پست و استوری صفحات مجله ای و خبری و شخصی با فرمت PSD فتوشاپ

این بسته شامل 14 قالب پست اینستاگرام و 2 قالب استوری اینستاگرام لایه باز با فرمت پی.اس.دی می باشد. برای استفاده از قالب ها می توانید نرم افزار فتوشاپ CC2015 و نسخه های بالاتر و جدیدتر را به کار بگیرید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب ها کاملا لایه لایه می باشند و محتوای قالب در گروه های مختلف به خوبی سازماندهی شده است. همه ی ویژگی قالب ها قابلیت تغییر و ویرایش دارد و شما می توانید ویژگیهایی مانند رنگ، حاشیه، سایه و … را تغییر بدهید.
بخش های مختلف قالب به صورت شیپ می باشند و خاصیت وکتور دارند و با بزرگتر کردن ابعاد کیفیت آنها افت نمی کند و با کیفیت باقی می ماند.
برای قرار دادن عکس در قالب از لایه ی اسمارت آبجکت استفاده شده است. استفاده از اسمارت آبجکت برای قراردادن عکس کار شما را بسیار راحت و ساده می کند و شما می توانید به راحتی استفاده نمایید. آموزش لازم در این باره و سایر آموزش های کاربردی در داخل بسته ی قالب و در پوشه ی آموزش قرارداده شده است که بعد از دانلود محصول خریداری شده به آن دسترسی خواهید داشت.
علاوه بر این این بسته دارای یک ویدئوی آموزشی می باشد که نحوه ی انجام ویرایش های دلخواه را به شما آموزش می دهد و شما می توانید با مشاهده این ویدئو به صورت کامل از قالب استفاده نمایید.
ابعاد قالب ها برای پست: 1200 در 1200 پیسکل و برای استوری: 1200 در 2133 پیکسل می باشد و رزولوشن فایل هم 300 می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *