قالب خبری اینستاگرام- پست آماده لایه باز PSD

قالب خبری اینستاگرام- 20 پست آماده لایه باز PSD و 12 قالب PNG

این بسته شامل دو مجموعه قالب هست. 20 قالب PSD لایه باز و 12 قالب PNG آماده تصویری. قالب های لایه باز لایه لایه می باشند. اما قالب های پی.ان.جی تصویری تک لایه می باشند و شما می توانید آنها را بر روی تصاویر خود قرار دهید و متن های خود را به آن اضافه کنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


برای ویرایش قالب های لایه باز باید از نرم افزار فتوشاپ CC2015 و یا نسخه های بالاتر و جدیدتر استفاده کنید. اما برای استفاده از قالب های پی.ان.جی می توانید از هر نرم افزاری که امکان افزودن متن و یا تصویر بر روی عکس را دارا می باشد استفاده کنید. به همین جهت می توانید در موبایل هم از این قالب ها استفاده کنید.
قاب ها به شکل مربع و در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشند و رزولوشن فایل ها 300 هست.
بسته قالب دارای فونت های استفاده شده در قالب می باشد. همه ی فایل ها و پوشه ها در داخل یک فایل Zip فشرده شده و برای دانلود قرار گرفته است.
لایه های قالب ها به خوبی سازماندهی شده و کار با آن آسان هست. برای قراردادن عکس در قالب از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار آسان می کند.
همه ی آموزهای لازم در داخل بسته ی قالب قرارداده شده است.
این قالب ها برای صفحات و پیج های اینستاگرام مجله ای و خبری و شخصی مناسب می باشند و شما به راحتی می توانید رنگ لایه ها را تغییر دهید و لایه های مختلف را مخفی یا فعال نمایید و خروجی های با کیفیت بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *