قالب اینستاگرام شرکتی تجاری لایه باز پست PSD

قالب اینستاگرام تجاری و شرکتی لایه باز- PSD پست اینستاگرام آماده

اینستاگرام پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در میان ایرانیان هست و یک فرصت بی نظیر برای کسب و کارها تا مشتریان خود را بیابند و محصولات و خدمات خود را معرفی نمایند. برای معرفی موثر خدمات یک کسب و کار در اینستاگرام نیاز به ابزارهایی همچون قالب های آماده اینستاگرام هست.
با این قالب ها دیگر نیازی به صرف زمان زیاد و داشتن دانش گرافیک نیست. همه چیز آماده است تا با چند کلیک و به سرعت و سهولت محتوای حذاب و حرفه ای تولید و منتشر بکنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


این بسته شامل 10 قالب اینستاگرام لایه باز با فرمت PSD می باشد. قالب ها کاملا لایه لایه هستند و در گروه های مختلف دسته بندی شده اند. شما به آسانی می توانید لایه مورد نظر را شناسایی و استایل آن را ویرایش بکنید. در داخل بسته ی قالب پوشه ی راهنما و آموزشها قرار دارد. همچنین ویدئویی برای کار با قالب تولید شده است که لینک مشاهده آن در بخش آموزش ها قرار داده شده است.
برای قراردادن عکس در قالب از لایه ی اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار را برای افزودن عکس به قالب برای شما بسیار آسان و سریع می کند. همه لایه های قالب با خاصیت وکتور و به شکل Shape شیپ طراحی شده اند برای همین در صورتی که سایز ابعاد قالب را بزرگتر بکنید کیفیت آن افت نخواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *