قالب اینستاگرام شرکتی تجاری لایه باز PSD

قالب اینستاگرام تجاری و شرکتی لایه باز PSD – قالب پست آماده اینستاگرام

اینستاگرام امکانی فوق العاده برای آشنا کردن کاربران با خدمات و محصولات ما هست. روزانه چند میلیون کاربر ایرانی در این شبکه ی اجتماعی محبوب پرسه می زنند. بنابراین اگر محتوای جذابی برای آنها تدارک ببینیم می توانیم به پررونق کردن کسب و کارمان بپردازیم.
قالب های آماده اینستاگرام ابزارهایی بسیار کاربردی می باشند. شما می توانید بدون نیاز به صرف وقت و زمان زیاد و بدون آنکه به اصول طراحی در نرم افزارهای خاص آشنا باشید، از طریق این قالب ها محتوایی حرفه ای و جذاب تولید بکنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


مجموعه ی حاضر، شامل 10 قالب پست اینستاگرام تجاری و شرکتی می باشد. قالب هایی با موضوعات متنوع که می تواند ابزاری بسیار موثر برای ارائه ی محتوای شما باشد.
فرمت همه قالب ها PSD فتوشاپ می باشد. قالب ها همه لایه باز می باشند و امکان ویرایش همه لایه ها می باشد. لایه ها در گروه های مختلف دسته بندی شده اند و شما به آسانی می توانید لایه مورد نظر خود را بیابید و آن را تغییر رنگ بدهید یا استایل آن را عوض کنید.
ابعاد قالب ها 1080 در 1080 پیکسل و رزولوشن آنها 300 می باشد.
همه قالب ها در یک فایل زیپ فشرده شده اند و به آسانی قابل دانلود هستند. موضوعات قالب شامل معرفی پلن ها و قیمت و ویژگی محصولات، سرویس های شما، راه های ارتباطی مشتریان با شما، معرفی اعضای تیم و نظرات مشتریان می باشد، به علاوه قالب هایی برای انتشار متن و عکس.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *