قالب اینستاگرام

14 قالب اینستاگرام پست و استوری لایه باز- PSD فتوشاپ و PNG آماده [SMP59]

در این بسته 14 قالب اینستاگرام پست و استوری با فرمت های PSD لایه باز فتوشاپ و PNG تصویری وجود دارد و شامل 9 قالب پست اینستاگرام و 5 قالب استوری اینستاگرام می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های PSD لایه باز اینستاگرام کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید رنگ لایه های مختلف را در فتوشاپ تغییر بدهید.

کاور های PNG اینستاگرام مناسب برای استفاده در موبایل می باشند و شما می توانید با اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات، از این قالب ها استفاده نمایید.

قالب اینستاگرام پست و استوری

قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها به خوبی در آنها سازماندهی شده اند. شکل های داخل قالب خاصیت وکتور دارند و با کوچک یا بزرگ شدن ابعاد کیفیت آنها حفظ می شود.

ابعاد قالب های پست 1200 در 1200 پیکسل و ابعاد قالب های استوری اینستاگرام 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با استانداردهای اینستاگرام می باشد.

قالب آماده اینستاگرام

آموزش های ابتدایی استفاده از قالب در داخل بسته قرار گرفته است. فونت های به کار رفته در طراحی قالب ها ضمیمه بسته می باشد.

شما می توانید رنگ و ابعاد شکل ها را به دلخواه خود در فتوشاپ تغییر بدهید. تمامی متن ها قابل ویرایش هستند و شما می توانید از فونت دلخواه خود استفاده نمایید.

برای قراردادن عکس در داخل قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار آسان و سریع می کند.

با استفاده از قالب آماده اینستاگرام دیگر نیاز نیست که به دانش طراحی گرافیک و کار با نرم افزارهای گرافیکی مسلط باشید. همه چیز آماده شده است تا با چند کلیک محتوای خود را جایگزین کنید.

امروزه شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین ابزارهای جذب مشتریان و کاربران می باشد. شما می توانید با استفاده از قالب اینستاگرام محتوای جذاب و اثر گذار تولید بکنید.

 

قالب اینستاگرام
قالب اینستاگرام
قالب پست اینستاگرام
قالب پست اینستاگرام
قالب استوری اینستاگرام
قالب استوری اینستاگرام
کاور PNG اینستاگرام
کاور PNG اینستاگرام
قالب اینستاگرام
قالب اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *