کاور پست و استوری اینستاگرام

12 کاور پست و استوری اینستاگرام قالب PSD لایه باز فتوشاپ و PNG مناسب موبایل [SMP55]

در این بسته 12 کاور پست و استوری اینستاگرام با فرمت های PSD لایه باز فتوشاپ و PNG تصویری وجود دارد و شامل 6 قالب پست اینستاگرام و 6 قالب استوری اینستاگرام می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های PSD لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید رنگ لایه های مختلف را در فتوشاپ تغییر بدهید.

کاور های PNG اینستاگرام مناسب برای استفاده در موبایل می باشند. شما می توانید با اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات، از این قالب ها استفاده نمایید.

قالب لایه باز اینستاگرام

قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها به خوبی در آنها سازماندهی شده اند. شکل های داخل قالب خاصیت وکتور دارند و با کوچک یا بزرگ شدن ابعاد کیفیت آنها حفظ می شود.

ابعاد قالب های پست 1200 در 1200 پیکسل و ابعاد قالب های استوری اینستاگرام 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با استانداردهای اینستاگرام می باشد.

برای قراردادن عکس در داخل قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار آسان و سریع می کند. آموزش های ابتدایی برای استفاده از قالب ها در داخل پوشه آموزش بسته قرار گرفته است.

کاور پست و استوری

انتشار پست های هماهنگ با تم مشخص می تواند بخشی از هویت صفحه اینستاگرامی شما را تشکیل دهد. از این طریق محتوای شما را بهتر از همیشه به مخاطبانتان بشناساند. در تم های اینستاگرام عناصر هماهنگی مانند رنگ و المان های گرافیکی و سبک طراحی دخیل هستند تا حس یکپارچگی به مخاطب القا کنند. با استفاده از قالب آماده اینستاگرام شما می توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی بکنید.

قالب لایه باز اینستاگرام این امکان را فراهم میکند که شما با چند کلیک محتوای خودتان را جایگزین محتوای پیشفرض بکنید و در نهایت خروجی های با کیفیت برای انتشار دریافت بکنید. همه ی اجزای قالب های لایه باز امکان تغییر و ویرایش دارند و شما می توانید رنگ و سایر ویژگی ها را تغییر بدهید.

کاور پست و استوری اینستاگرام
کاور پست و استوری اینستاگرام
کاور پست اینستاگرام
کاور پست اینستاگرام
کاور استوری اینستاگرام
کاور استوری اینستاگرام
کاور PNG پست و استوری اینستاگرام
کاور PNG پست و استوری اینستاگرام
کاور پست و استوری اینستاگرام
کاور پست و استوری اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.