قالب خبری پست و استوری اینستاگرام PSD و PNG

قالب خبری اینستاگرام پست و استوری- PSD لایه باز فتوشاپ و کاور PNG تصویری [SMP42]

این بسته شامل 15 قالب خبری اینستاگرام می باشد که 10 قالب پست و 5 قالب استوری اینستاگرام خبری است. فرمت قالب ها PSD لایه باز فتوشاپ به همراه نسخه کاور PNG (مناسب استفاده در موبایل) است.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های PSD لایه باز خبری اینستاگرام کاملا لایه لایه می باشند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ، ابعاد و سایر ویژگی های لایه ها را به دلخواه خود تغییر بدهید.

شما می توانید از نسخه کاور PNG قالب های خبری اینستاگرام در موبایل خود استفاده کنید و به وسیله اپلیکیشن هایی مثل پیکسارت، متن نگار، این شات و … این کاورها را به روی تصاویر خود اضافه نمایید و نتیجه را ذخیره کنید.

ابعاد کاور پست خبری اینستاگرام 1200 در 1200 پیکسل می باشد و رزولوشن فایل 300 ppi است.
ابعاد کاور استوری 1200 خبری اینستاگرام در 2133 پیکسل می باشد و رزولوشن فایل 300 ppi است.
لایه ها در قالب لایه باز به خوبی در گروه های مجزا سازماندهی شده اند و یافتن لایه مورد نظر بسیار آسان است.
تمامی طرح های داخل قالب های لایه باز به صورت شیپ می باشند و خاصیت وکتور دارند، بنابراین با تغییر ابعاد طرح ها کیفیت آنها حفظ می شود و شما می توانید بعد از انجام تغییرات خروجی های بسیار با کیفیتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بگیرید.
برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را در استفاده از قالب بسیار آسان و سریع می کند و شما می توانید با چند کلیک عکس خود را در قاب طراحی شده قرار بدهید.
فونت های به کار رفته در قالب لایه باز ضمیمه ی بسته است و شما می توانید این فونت ها را در سیستم عامل خود بر روی کامپیوتر نصب کرده و استفاده نمایید.
داخل بسته قالب، پوشه ای برای نکات آموزشی اختصاص داده شده است و در آن نکات مهم مربوط به استفاده از قالب PSD لایه باز و کاور PNG قرار گرفته است. این آموزش ها به صورت تصویری و متنی و آدرس ویدئو هستند.

برای خروجی گرفتن از قالب های لایه باز شبکه های اجتماعی کافی است تغییرات دلخواه را در قالب اعمال کنید و بعد از پایان کار با گزینه Save as فایل را در فرمت هایی مثل JPG یا PNG ذخیره نمایید.

قالب آماده اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی کار شما را در تولید محتوای حرفه ای، جذاب و اثرگذار بسیار آسان میکند. با استفاده از کاور پست آماده دیگر نیازی نیست شما مسلط به دانش طراحی باشید و یا مهارت بالا در استفاده از نرم افزارهای گرافیکی داشته باشید. می توانید با استفاده از کاور آماده اینستاگرام با چند کلیک و در عرض چند دقیقه محتوای خود را در قالب لایه باز قرار بدهید و خروجی هایی برای انتشار بگیرید.

 

قالب خبری اینستاگرام
قالب خبری اینستاگرام
قالب خبری استوری اینستاگرام PSD و PNG
قالب خبری استوری اینستاگرام PSD و PNG
کاور PNG پست و استوری خبری اینستاگرام
کاور PNG پست و استوری خبری اینستاگرام
قالب خبری پست و استوری اینستاگرام PSD و PNG
قالب خبری پست و استوری اینستاگرام PSD و PNG

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *