کاور پست ساختمان سازی و نقشه کشی اینستاگرام

کاور پست ساختمان سازی و نقشه کشی اینستاگرام- قالب PSD لایه باز فتوشاپ و PNG مناسب موبایل [TSB11]

شما در این بسته ی کاور پست ساختمان سازی و نقشه کشی اینستاگرام، یک قالب PSD لایه باز فتوشاپ را به همراه نسخه کاور PNG (مناسب برای استفاده در موبایل) آن دریافت میکنید که در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب PSD لایه باز شرکت فنی مهندسی کاملا لایه لایه است و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ، ابعاد و سایر ویژگی های لایه ها را در قالب نقشه کشی و معماری اینستاگرام به دلخواه خود تغییر بدهید.

شما می توانید از نسخه کاور PNG قالب ساختمان سازی در موبایل خود استفاده کنید و به وسیله اپلیکیشن هایی مثل پیکسارت، متن نگار، این شات و … این کاورها را به روی تصاویر خود اضافه نمایید و نتیجه را ذخیره کنید.
ابعاد کاور پست ساختمان سازی 1200 در 1200 پیکسل می باشد و رزولوشن فایل 300 ppi است.
لایه ها در قالب نقشه کشی اینستاگرام لایه باز به خوبی در گروه های مجزا سازماندهی شده اند و یافتن لایه مورد نظر بسیار آسان است.
برای خروجی گرفتن از قالب های لایه باز شبکه های اجتماعی کافی است تغییرات دلخواه را در قالب اعمال کنید و بعد از پایان کار با گزینه Save as فایل را در فرمت هایی مثل JPG یا PNG ذخیره نمایید.
قالب آماده اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی کار شما را در تولید محتوای حرفه ای، جذاب و اثرگذار بسیار آسان میکند. با استفاده از کاور پست آماده دیگر نیازی نیست شما مسلط به دانش طراحی باشید و یا مهارت بالا در استفاده از نرم افزارهای گرافیکی داشته باشید. می توانید با استفاده از کاور آماده اینستاگرام با چند کلیک و در عرض چند دقیقه محتوای خود را در قالب لایه باز قرار بدهید و خروجی هایی برای انتشار بگیرید.

فونت های به کار رفته در قالب فنی مهندسی اینستاگرام لایه باز ضمیمه ی بسته است و شما می توانید این فونت ها را در سیستم عامل خود بر روی کامپیوتر نصب کرده و استفاده نمایید.
داخل بسته قالب، پوشه ای برای نکات آموزشی اختصاص داده شده است و در آن نکات مهم مربوط به استفاده از قالب لایه باز و کاور PNG قرار گرفته است. این آموزش ها به صورت تصویری و متنی و آدرس ویدئو هستند.
تمامی طرح های داخل قالب نقشه کشی اینستاگرام لایه باز به صورت شیپ می باشند و خاصیت وکتور دارند، بنابراین با تغییر ابعاد طرح ها کیفیت آنها حفظ می شود و شما می توانید بعد از انجام تغییرات خروجی های بسیار با کیفیتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بگیرید.
برای قراردادن عکس در قالب آرشیتکت اینستاگرام لایه باز از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را در استفاده از قالب بسیار آسان و سریع می کند و شما می توانید با چند کلیک عکس خود را در قاب طراحی شده قرار بدهید.

کاور پست ساختمان سازی و نقشه کشی اینستاگرام
کاور پست ساختمان سازی و نقشه کشی اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.