کاور پست اینستاگرام شرکتی

کاور پست اینستاگرام شرکتی آماده بازاریابی دیجیتال- PSD لایه باز فتوشاپ و PNG تصویری [TSB03]

شما در این بسته ی کاور پست اینستاگرام بازاریابی دیجیتال، یک قالب PSD لایه باز فتوشاپ را به همراه نسخه کاور PNG (مناسب برای استفاده در موبایل) آن دریافت میکنید که در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب PSD لایه باز شرکتی کاملا لایه لایه است و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ، ابعاد و سایر ویژگی های لایه ها را به دلخواه خود تغییر بدهید.

شما می توانید از نسخه کاور PNG قالب بازاریابی دیجیتال در موبایل خود استفاده کنید و به وسیله اپلیکیشن هایی مثل پیکسارت، متن نگار، این شات و … این کاورها را به روی تصاویر خود اضافه نمایید و نتیجه را ذخیره کنید.

قالب آماده تجاری اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی کار شما را در تولید محتوای حرفه ای، جذاب و اثرگذار بسیار آسان میکند. با استفاده از کاور پست آماده دیگر نیازی نیست شما مسلط به دانش طراحی باشید و یا مهارت بالا در استفاده از نرم افزارهای گرافیکی داشته باشید. می توانید با استفاده از کاور آماده اینستاگرام با چند کلیک و در عرض چند دقیقه محتوای خود را در قالب لایه باز قرار بدهید و خروجی هایی برای انتشار بگیرید.

برای خروجی گرفتن از قالب های لایه باز تجاری شبکه های اجتماعی کافی است تغییرات دلخواه را در قالب اعمال کنید و بعد از پایان کار با گزینه Save as فایل را در فرمت هایی مثل JPG یا PNG ذخیره نمایید.

ابعاد کاور پست اینستاگرام 1200 در 1200 پیکسل می باشد و رزولوشن فایل 300 ppi است.
برای قراردادن عکس در قالب لایه باز از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را در استفاده از قالب بسیار آسان و سریع می کند و شما می توانید با چند کلیک عکس خود را در قاب طراحی شده قرار بدهید.
فونت های به کار رفته در قالب لایه باز بازاریابی دیجیتال ضمیمه ی بسته است و شما می توانید این فونت ها را در سیستم عامل خود بر روی کامپیوتر نصب کرده و استفاده نمایید.
داخل بسته قالب، پوشه ای برای نکات آموزشی اختصاص داده شده است و در آن نکات مهم مربوط به استفاده از قالب لایه باز و کاور PNG قرار گرفته است. این آموزش ها به صورت تصویری و متنی و آدرس ویدئو هستند.

لایه ها در قالب لایه باز شرکتی به خوبی در گروه های مجزا سازماندهی شده اند و یافتن لایه مورد نظر بسیار آسان است.
تمامی طرح های داخل قالب لایه باز به صورت شیپ می باشند و خاصیت وکتور دارند، بنابراین با تغییر ابعاد طرح ها کیفیت آنها حفظ می شود و شما می توانید بعد از انجام تغییرات خروجی های بسیار با کیفیتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بگیرید.

کاور پست اینستاگرام شرکتی
کاور پست اینستاگرام شرکتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.