کاور پست اینستاگرام آماده شرکتی

کاور پست اینستاگرام آماده شرکتی بازاریابی دیجیتال- PSD لایه باز فتوشاپ و PNG تصویری [TSB02]

شما در این بسته ی کاور پست اینستاگرام شرکتی بازاریابی دیجیتال، یک قالب PSD لایه باز فتوشاپ را به همراه نسخه کاور PNG (مناسب برای استفاده در موبایل) آن دریافت میکنید که در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب PSD لایه باز بازاریابی دیجیتال کاملا لایه لایه است و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ، ابعاد و سایر ویژگی های لایه ها را به دلخواه خود تغییر بدهید.

شما می توانید از نسخه کاور PNG قالب شرکتی در موبایل خود استفاده کنید و به وسیله اپلیکیشن هایی مثل پیکسارت، متن نگار، این شات و … این کاورها را به روی تصاویر خود اضافه نمایید و نتیجه را ذخیره کنید.

ابعاد کاور پست کسب و کار 1200 در 1200 پیکسل می باشد و رزولوشن فایل 300 ppi است.
لایه ها در قالب لایه باز شرکتی به خوبی در گروه های مجزا سازماندهی شده اند و یافتن لایه مورد نظر بسیار آسان است.
تمامی طرح های داخل قالب لایه باز بازاریابی دیجیتال به صورت شیپ می باشند و خاصیت وکتور دارند، بنابراین با تغییر ابعاد طرح ها کیفیت آنها حفظ می شود و شما می توانید بعد از انجام تغییرات خروجی های بسیار با کیفیتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بگیرید.
برای قراردادن عکس در قالب لایه باز تجاری از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را در استفاده از قالب بسیار آسان و سریع می کند و شما می توانید با چند کلیک عکس خود را در قاب طراحی شده قرار بدهید.
فونت های به کار رفته در قالب لایه باز ضمیمه ی بسته است و شما می توانید این فونت ها را در سیستم عامل خود بر روی کامپیوتر نصب کرده و استفاده نمایید.
داخل بسته قالب، پوشه ای برای نکات آموزشی اختصاص داده شده است و در آن نکات مهم مربوط به استفاده از قالب لایه باز و کاور PNG قرار گرفته است. این آموزش ها به صورت تصویری و متنی و آدرس ویدئو هستند.

برای خروجی گرفتن از قالب های لایه باز شرکتی شبکه های اجتماعی کافی است تغییرات دلخواه را در قالب اعمال کنید و بعد از پایان کار با گزینه Save as فایل را در فرمت هایی مثل JPG یا PNG ذخیره نمایید.

قالب آماده اینستاگرام بازاریابی دیجیتال و سایر شبکه های اجتماعی کار شما را در تولید محتوای حرفه ای، جذاب و اثرگذار بسیار آسان میکند. با استفاده از کاور پست آماده دیگر نیازی نیست شما مسلط به دانش طراحی باشید و یا مهارت بالا در استفاده از نرم افزارهای گرافیکی داشته باشید. می توانید با استفاده از کاور آماده اینستاگرام با چند کلیک و در عرض چند دقیقه محتوای خود را در قالب لایه باز قرار بدهید و خروجی هایی برای انتشار بگیرید.

 

کاور پست اینستاگرام آماده شرکتی
کاور پست اینستاگرام آماده شرکتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.