کاور هایلایت اینستاگرام

40 PNG کاور هایلایت آماده استوری اینستاگرام فروشگاهی و فایل PSD لایه باز [IHCP40]

در این بسته 40 عکس PNG آماده کاور هایلایت فروشگاهی استوری اینستاگرام به همراه یک فایل لایه باز PSD فتوشاپ قابل ویرایش وجود دارد. شما به راحتی می توانید از کاورهای پی ان جی این بسته در موبایل استفاده کنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


هایلایت اینستاگرام برای آرشیو کردن استوری های اینستاگرام کاربرد دارد و شما می توانید استوری های خود را در دسته های جداگانه هایلایت نمایید. شما می توانید برای هر دسته از هایلایت ها یک کاور (جلد) انتخاب نمایید تا از سایر هایلایت ها متمایز باشد. داشتن کاور هایلایت اینستاگرام متناسب با موضوع فعالیت پیج اینستاگرامی می تواند علاوه بر زیبایی پیج شما باعث هدایت بهتر کاربران و مخاطبان تان در میان آرشیو هایلایت های تان بشود.
شما می توانید از کاورهای هایلایت آماده PNG به راحتی استفاده نمایید. این فایل ها مثل یک عکس هستند و نیاز به هیچ گونه تغییری برای استفاده ندارند و می توانید در گوشی موبایل خود به راحتی از آن ها استفاده کنید.
در این بسته علاوه بر فایل های آماده ی کاور هایلایت اینستاگرام، یک فایل PSD لایه باز قابل ویرایش فتوشاپ هم درون آن قرار گرفته است که شما می توانید از طریق آن کاور هایلایت دلخواه خودتان را بسازید، مثلا رنگ پس زمینه یا رنگ آیکن ها و ابعاد آنها را تغییر بدهید و سپس با فرمت دلخواه یک خروجی قابل انتشار بگیرید.
آیکن های به کار رفته در فایل PSD لایه باز به صورت وکتور هستند و با بزرگ یا کوچک شدن کیفیت خود را از دست نمی دهند.

 

کاور هایلایت اینستاگرام
کاور هایلایت اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *