قالب اینستاگرام پست و استوری PSD و PNG

12 قالب اینستاگرام پست و استوری آماده- PSD لایه باز فتوشاپ+ کاور PNG مناسب موبایل [SMP32]

در این بسته 12 قالب اینستاگرام پست و استوری با فرمت های PSD لایه باز فتوشاپ و PNG تصویری وجود دارد و شامل 6 قالب پست اینستاگرام و 6 قالب استوری اینستاگرام می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


با قالب آماده پست و استوری اینستاگرام دیگر نیازی نیست شما به طراحی گرافیک تسلط داشته باشید و یا وقت و زمان زیادی صرف طراحی کنید، کافی است مواردی مثل متن و عکس را در قالب مورد نظر جایگزین کنید و خروجی بگیرید. شما می توانید یکبار اقدام به ویرایش موارد اساسی مثلا قراردادن لوگوی اختصاصی خودتان و یا آی دی صفحه اینستاگرام و یا آدرس سایت خود نمایید و رنگ لایه ها را به دلخواه تغییر دهید و این تغییرات پایه را ذخیره کنید. از این به بعد کافی است برای تولید پست و یا استوری این قالب ها را باز کنید و متن خود را قرار بدهید و عکس را جایگزاری بکنید و در کمتر از یک دقیقه خروجی بگیرید و در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و پیام رسان هایی مثل تگرام یا واستاپ منتشر نمایید.
قالب های PSD لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید رنگ لایه های مختلف را در فتوشاپ تغییر بدهید.
کاور های PNG اینستاگرام مناسب برای استفاده در موبایل می باشند و شما می توانید با اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات، از این قالب ها استفاده نمایید.
قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها به خوبی در آنها سازماندهی شده اند. شکل های داخل قالب خاصیت وکتور دارند و با کوچک یا بزرگ شدن ابعاد کیفیت آنها حفظ می شود.
ابعاد قالب های پست 1200 در 1200 پیکسل و ابعاد قالب های استوری اینستاگرام 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با استانداردهای اینستاگرام می باشد.
برای قراردادن عکس در داخل قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار آسان و سریع می کند.
آموزش های ابتدایی برای استفاده از قالب ها در داخل پوشه آموزش بسته قرار گرفته است.
انتشار محتوای حرفه ای و اثرگذار و جذب دنبال کنندگان با ابزارهای حرفه ای امکان پذیر است. با استفاده از قالب آماده اینستاگرام می توانید پست و استوری های جذاب تولید و منتشر نمایید.

قالب اینستاگرام پست و استوری PSD و PNG قالب پست اینستاگرام PSD و PNG قالب استوری اینستاگرام PSD و PNG کاور PNG پست و استوری اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *