قالب اینستاگرام شرکتی PSD لایه باز

10 قالب اینستاگرام شرکتی پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG موبایل [SMP29]

این بسته شامل 10 قالب اینستاگرام شرکتی PSD لایه باز فتوشاپ و نسخه کاور PNG می باشد. 6 قالب پست اینستاگرام شرکتی و 4 قالب استوری اینستاگرام شرکتی در این بسته هست.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز اینستاگرام شرکتی کاملا لایه لایه می باشند. شما می توانید رنگ لایه های مختلف قالب های شرکتی اینستاگرام را با فتوشاپ تغییر بدهید. قالب اینستاگرام شرکتی PSD فارسی می باشد و لایه ها در گروه های مجزا دسته بندی شده اند. ابعاد قالب پست اینستاگرام 1200 در 1200 پیکسل و ابعاد قالب استوری اینستاگرام شرکتی 1200 در 2133 پیکسل می باشد.
برای قراردادن عکس در داخل قالب لایه باز اینستاگرام از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است. استفاده از این شیوه کار شما را بسیار سریع و آسان می کند. شکل های داخل قالب به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند بنابراین شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت بگیرید و بزرگ و کوچک کردن شیپ ها باعث افت کیفیت آنها نمی شود. آموزش های ضروری برای استفاده از قالب ها در داخل بسته قالب قرار گرفته است و شما می توانید با استفاده از آنها با قالب ها کار بکنید و تغییرات دلخواه تان را در قالب های لایه باز اعمال نمایید.
فونت های به کار رفته در قالب ضمیمه بسته است و شما می توانید آنها را در سیستم خود نصب نمایید.
علاوه بر قالب های لایه باز فتوشاپ، نسخه کاور PNG تصویری قالب ها هم در داخل این بسته قرار گرفته است. این نسخه ها مناسب برای استفاده در موبایل است. چون به صورت یک عکس هستند و شما می توانید آنها را مانند یک قاب و پوشش بر روی عکس اصلی خود قرار بدهید تا عکس اصلی از ناحیه قاب داخل قالب که به صورت شفاف است دیده شود و بعد متن ها و اطلاعات خود را بر روی قالب اضافه نمایید. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی مانند پیسکارت، متن نگار و این شات از این قالب ها استفاده نمایید.
شما با این قالب های آماده پست و استوری اینستاگرام می توانید برای صفحات کاری خود در شبکه های اجتماعی محتوای مفید و اثرگذار تولید کنید. قالب آماده کار شما را بسیار آسان می کند و دیگر نیازی نیست که شما ساعت ها برای طراحی وقت صرف بکنید. همه چیز از قبل آماده شده است و شما با چند تغییر کوچک می توانید خروجی های عالی برای انتشار بگیرید.

 

قالب اینستاگرام شرکتی PSD لایه باز قالب پست اینستاگرام شرکتی قالب استوری اینستاگرام شرکتی کاور PNG پست و استوری اینستاگرام شرکتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *