قالب خبری اینستاگرام پست و استوری

قالب خبری اینستاگرام پست و استوری- 20 PSD لایه باز+ 100 کاور PNG آماده مناسب موبایل [SMP28]

در این بسته 20 قالب خبری اینستاگرام با فرمت PSD لایه باز فتوشاپ وجود دارد که شامل 15 قالب خبری پست اینستاگرام و 5 قالب خبری استوری اینستاگرام می باشد. همچنین 100 کاور PNG در 5 گروه رنگبندی 20 تایی از طرح های اصلی تولید شده اند که مناسب برای استفاده در موبایل می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های PSD لایه باز خبری اینستاگرام کاملا لایه لایه می باشند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ لایه های مختلف آن را به سلیقه خودتان تغییر بدهید.
قالب های لایه باز فارسی می باشند و لایه ها در گروه های مختلف دسته بندی و سازماندهی شده اند.
ابعاد قالب های پست خبری اینستاگرام 1200 در 1200 پیکسل می باشد و ابعاد قال بهای استوری خبری اینستاگرام 1200 در 2133 پیکسل و با رزولوشن 300 است.
برای قرار دادن عکس در قالب های لایه باز از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است و شما می توانید به آسانی و سرعت عکس خود را در قالب لایه باز جایگذاری نمایید.
علاوه بر قالب های لایه باز، در 5 گروه 20 تایی، نسخه ی کاور PNG قالب ها هم تولید شده است تا کسانی که دسترسی به کامپیوتر ندارند بتوانند از این نسخه ها بر روی موبایل خود استفاده نمایند.
کاورهای پی ان جی لایه باز نیستند بنابراین امکان تغییر رنگ آنها وجود ندارد. این کاورها مانند یک عکس هستند و شما می توانید به عنوان یک کاور بر روی عکس های اصلی خود قرار بدهید و متن ها و سایر اطلاعات خود را بر روی آن درج نمایید.
شما می توانید در موبایل خود با اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و این شات، از قالب های PNG استفاده نمایید.
آموزش های کاربردی برای استفاده از قالب های لایه باز و کاورهای پی ان جی در داخل پوشه آموزش این بسته قرار گرفته است.
همچنین فونت های به کار رفته در قالب ضمیمه پوشه می باشد.

 

قالب خبری اینستاگرام پست و استوری قالب خبری پست اینستاگرم قالب خبری استوری اینستاگرم کاور PNG اینستاگرام خبری کاور PNG اینستاگرام خبری کاور PNG اینستاگرام خبری کاور PNG اینستاگرام خبری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *