قالب پزشکی اینستاگرام

قالب پزشکی اینستاگرام PSD لایه باز فتوشاپ و کاور PNG پست و استوری [SMP08]

در این بسته ی 14 قالب پزشکی اینستاگرام PSD لایه باز فتوشاپ به همراه 37 کاور PNG تصویری قرار گرفته است.
قالب های لایه باز شامل 8 قالب پست پزشکی اینستاگرام و 6 قالب استوری پزشکی اینستاگرام می باشد.
کاورهای PNG تصویری از 14 طرح پایه تولید شده اند. از برخی از طرح ها بیش از یک خروجی آماده شده است بنابراین تعداد کاورهای PNG آماده 37 عدد می باشد.
قالب های PSD لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ لایه ها را به دلخواه تغییر بدهید. اما کاورهای PNG تک لایه و مثل عکس می باشند و می توانید آنها را مانند یک قاب بر روی تصاویرتان قرار بدهید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز کاملا لایه لایه و فارسی هستند. تمامی شکل های داخل قالب ها به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند، برای همین با بزرگ یا کوچک شدن شکل ها کیفیت آنها حفظ می شود و شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیتی تولید بکنید.
برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز از خاصیت لایه اسمارت آبجکت بهره برده شده است، بنابراین کار شما آسان است و با چند کلیک می تواند خیلی سریع عکس خود را در قالب جایگزاری کنید.
لایه ها در گروه های مناسبی دسته بندی و سازماندهی شده اند. پیدا کردن لایه ها بسیار آسان است. آموزش های مربوط به موارد ضروری در داخل پوشه ی آموزش بسته قالب قرار داده شده است. از جمله آموزش کار با لایه اسمارت آبجکت یا تغییر رنگ شکل ها. همچنین آموزش مربوط به استفاده از قالب های پی ان جی در موبایل.
اگر جزو کسانی هستید که با گوشی موبایل کار می کنید، می توانید از نسخه های PNG آماده شده در موبایل خود برای تولید محتوا استفاده نمایید. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند متن نگار، پیکسارت و … از این کاورها استفاده کنید.
با قالب پزشکی اینستاگرام شما می توانید محتوای اثرگذار و جذابی برای مخاطبان و کاربران تان در شبکه های اجتماعی مجازی همچون اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و … تولید بکنید. این قالب های آماده پست و استوری پزشکی اینستاگرام کار شما را بسیار می کند و دیگر نیازی نیست شما با مسائل پیچیده و زمان بر طراحی گرافیک دست و پنجه نرم کنید، همه چیز از قبل آماده شده است و شما در عرض چند دقیقه می توانید یک پست یا استوری حرفه ای تولید نمایید.

 

قالب پزشکی اینستاگرام قالب پزشکی اینستاگرام قالب پزشکی اینستاگرام قالب پزشکی اینستاگرام قالب پزشکی اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *