قالب آماده پست و استوری اینستاگرام

قالب آماده پست و استوری اینستاگرام PSD لایه باز و PNG تصویری [SMP04]

در این بسته 12 قالب لایه باز PSD فتوشاپ وجود دارد که شامل 6 قالب پست اینستاگرام و 6 قالب استوری اینستاگرام می باشد. همچنین از این طرح های اصلی در 9 گروه رنگبندی قالب PNG آماده شده است که مجموعا 108 کاور پی ان جی تصویری می باشد. قالب آماده پست و استوری اینستاگرام کار شما را بسیار ساده می کند و سرعت تولید محتوا را افزایش می دهد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید رنگ لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر بدهید.
قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در گروه های مجزا دسته بندی شده اند.
ابعاد قالب های پست 1200 در 1200 پیکسل و ابعاد قالب های استوری 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با استانداردهای اینستاگرام می باشد.
تمامی لایه های شکل داخل قالب به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشد. شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت از قالب های لایه باز بگیرید.
اگر از موبایل برای تولید محتوا استفاده می کنید، قالب های PNG گزینه مناسبی برای شما هستند. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند متن نگار، پیکسارت و این شات این قالب ها را بر روی عکس های خود قرار دهید و بعد متن های خود را روی آنها تایپ کنید.
برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار را برای شما سریع و آسان می کند.
فونت های استفاده شده در قالب، ضمیمه بسته است و آموزش نصب آن نیز آماده شده است.
آموزش های ضروری برای استفاده از قالب های لایه باز و پی ان جی اینستاگرام در داخل پوشه آموزش این بسته قرار دارد که می تواند به شما کمک کند.
با قالب آماده پست و استوری اینستاگرام دیگر نیازی نیست شما زمان زیادی برای طراحی صرف بکنید. کافی است بخش های محدودی از قالب را تغییر دهید و یک خروجی بگیرید.

قالب آماده پست و استوری اینستاگرام قالب آماده پست و استوری اینستاگرام قالب آماده پست و استوری اینستاگرام قالب آماده پست و استوری اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *