قالب اینستاگرام گفتگوی زنده و لایو و وبینار

قالب اینستاگرام گفتگوی زنده و وبینار- 10 قالب پست و استوری PSD لایه باز با نسخه کاور PNG آماده [SMP03]

در این بسته 5 قالب پست و 5 قالب استوری PSD لایه باز فتوشاپ برای معرفی گفتگوی زنده و لایو اینستاگرام و همچنین وبینارها وجود دارد. همچنین نسخه های کاور PNG آماده قالب های پست و استوری هم در این بسته تولید شده است و شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن های موبایل مانند پیکسارت و متن نگار از آن استفاده کنید. قالب اینستاگرام گفتگوی زنده می تواند ابزار خوبی برای اطلاع رسانی درباره ی پخش گفتگوهای لایو و یا وبینارهای شما باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز پی اس دی کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید رنگ لایه ها را در فتوشاپ تغییر بدهید.
قالب های لایه باز این بسته فارسی هستند. آیتم ها و لایه های قالب ها در گروه بندی های مجزا سازماندهی شده اند و این کار شما را بسیار آسان میکند.
اندازه قالب های پست 1200 در 1200 پیکسل و اندازه قالب های استوری 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با استاندارهای اینستاگرام می باشد.
تمامی شکل های داخل قالب به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند. شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت برای انتشار در شبکه های اجتماعی تولید بکنید.
قالب آماده پست اینستاگرام کار شما را در تولید محتوای حرفه ای و جذاب آسان می کند. شما دیگر نیازی به داشتن دانش و سواد گرافیک بالا ندارید و می توانید با قالب آماده استوری اینستاگرام به سادگی و سرعت محتوای موثری ایجاد کنید.

برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است و شما می توانید با چند کلیک ساده عکس خود را در درون قالب جایگزاری بکنید.

آموزش های ضروری و کاربردی مربوط به کار با فتوشاپ و یا اپلیکیشن های موبایلی برای استفاده از قالب های لایه باز و PNG در داخل پوشه آموزش بسته وجود دارد و شما می توانید از این آموزش های تصویری، متنی و ویدئویی استفاده نمایید.

قالب اینستاگرام گفتگوی زنده و لایو و وبینار قالب اینستاگرام گفتگوی زنده و لایو و وبینار قالب اینستاگرام گفتگوی زنده و لایو و وبینار قالب اینستاگرام گفتگوی زنده و لایو و وبینار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *