قالب اینستاگرام خبری پست و استوری

قالب اینستاگرام خبری پست و استوری آماده PSD لایه باز و کاور PNG تصویری [SMP01]

در این بسته 20 قالب PSD لایه باز وجود دارد که شامل 15 قالب پست و 5 قالب استوری اینستاگرام می باشد. قالب اینستاگرام خبری ابزاری حرفه ای هست که می توانید از طریق آن محتوای جذاب و تاثیرگذار برای صفحات خود در شبکه های اجتماعی تولید بکنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


همچنین 580 کاور PNG از طرح های اصلی آماده شده است که در 28 گروه رنگی می باشد.

قالب اینستاگرام خبری ابزاری حرفه ای هست که می توانید از طریق آن محتوای جذاب و تاثیرگذار برای صفحات خود در شبکه های اجتماعی تولید بکنید.
قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر بدهید. همچنین متن ها را ویرایش کنید و محتوای خود را جایگزین محتوای پیشفرض کنید.
قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در گروه های مجزا دسته بندی شده اند.
تمامی شکل ها و آیکن های داخل قالب به صورت شیپ و خاصیت وکتور هستند و شما می توانید بدون افت کیفیت آن ها را کوچک یا بزرگ کنید و خروجی های با کیفیت بگیرید.
اگر جزو کسانی هستید که با گوشی موبایل خود تولید محتوا می کنند، می توانید از قالب های PNG تصویری آماده شده استفاده نمایید. شما با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند پیسکارت، متن نگار و این شات می توانید از این قالب های پی ان جی استفاده کنید. آموزش های لازم برای کار با قالب ها در داخل پوشه آموزش این بسته وجود دارد.
با قالب اینستاگرام خبری پست و استوری می توانید در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به دانش طراحی پیچیده محتوای ممتازی بسازید. قالب پست اینستاگرام خبری این امکان را فراهم می کند که بتوانید اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه بدهید. قالب استوری اینستاگرام موجود در این بسته دارای تنوع خوبی است و می توانید برای مواردی مانند لایو زنده استوری های حرفه ای تولید کنید.

قالب اینستاگرام خبری پست و استوری قالب اینستاگرام خبری پست و استوری قالب اینستاگرام خبری پست و استوری قالب اینستاگرام خبری پست و استوری قالب اینستاگرام خبری پست و استوری قالب اینستاگرام خبری پست و استوری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *