قالب آماده پست اینستاگرام

قالب آماده پست و استوری اینستاگرام- 12 قالب PSD لایه باز + 12 کاور PNG برای استفاده در موبایل [ITP100]

در این بسته 12 قالب PSD لایه باز پست و استوری اینستاگرام به همراه نسخه های کاور PNG آنها وجود دارد. قالب آماده پست و استوری اینستاگرام شما را از تسلط بالا به نرم افزارهای طراحی بی نیاز می کند و کار شما را تولید محتوای بصری ارزشمند آسان می نماید.
قالب های لایه باز فتوشاپ شامل 6 قالب پست و 6 قالب استوری اینستاگرام با فرمت PSD می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


کاورهای آماده شده از طرح های اصلی با فرمت PNG می باشد.
قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید رنگ لایه های مختلف را به دلخواه خودتان در نرم افزار فتوشاپ تغییر بدهید.
قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در گروه های متمایز سازماندهی شده اند.
برای قرار دادن عکس در قالب های لایه باز از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار آسان و سرعت کار را سریع می کند.
تمامی شکل های داخل قالب به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند. بنابراین شما می توانید بدون افت کیفیت شکل ها را کوچک یا بزرگ کنید و خروجی های بسیار با کیفیتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی و رسانه های مجازی بگیرید.
ابعاد قالب های پست 1200 در 1200 و ابعاد قالب های استوری 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با ابعاد استاندارد اینستاگرام می باشد.
اگر جزو افرادی هستید که به سیستم کامپیوتری دسترسی ندارید و یا ترجیح می دهید از گوشی موبایل و تبلت برای تولید محتوا و ساخن پست استفاده بکنید، نسخه های کاور PNG آماده گزینه مناسبی برای شما می باشد و شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت و متن نگار و این شات از این قالب ها استفاده کنید.
با قالب آماده پست و استوری اینستاگرام می توانید به سرعت پست ها و استوری های جذاب و موثری برای انتشار در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی و پیام رسان بسازید.

قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *