قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG

بسته قالب آماده پست اینستاگرام حرفه ای PSD لایه باز و کاور PNG برای موبایل [ITP98]

در این بسته 10 قالب PSD لایه باز فتوشاپ و 360 کاور PNG پست اینستاگرام وجود دارد. استفاده از قالب آماده پست اینستاگرام شما را از انجام طراحی ها پیچیده و زمان بر بی نیاز می کند و شما می توانید با قالب آماده پست اینستاگرام در زمان و انرژی خود جهت تولید محتوای اثرگذار صرفه جویی کنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با نرم افزار فتوشاپ رنگ همه لایه ها را به دلخواه تغییر بدهید و سایر ویژگی را ویرایش نمایید.
قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در داخل گروه های متمایز به خوبی دسته بندی شده اند. شما به راحتی می توانید لایه مورد نظر خود را بیابید.
تمامی شکل های داخل قالب به صورت شیپ هستند و خاصیت وکتور دارند، شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت از این قالب ها بگیرید.
برای قرار دادن عکس در قالب از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است، با این شیوه شما می توانید خیلی سریع و آسان عکس خود را در قاب های قالب قرار بدهید.
علاوه بر قالب های لایه باز، 360 قالب PNG آماده نیز در این بسته وجود دارد.
شما می توانید از کاورهای PNG در گوشی موبایل خود استفاده کنید. آموزش های مربوط به استفاده از کاورهای پی ان جی در گوشی موبایل، به صورت متنی و ویدئویی در پوشه آموزشی این بسته وجود دارد.
شما با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و … می توانید کاورهای پی ان جی را بر روی عکس های خود قرار بدهید و سپس متن های خود را به روی قالب درج کنید.
360 قالب پی ان جی در 36 گروه رنگ از 10 طرح اصلی می باشد. برای مشاهده رنگ های اماده شده تصاویر مربوط به کاتالوگ این بسته را مشاهده نمایید.
قالب آماده پست اینستاگرام را می توانید حتی در دیگر شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک و توییتر و همچنین در پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتساپ به کار ببرید.
در این بسته ی قالب آماده پست اینستاگرام قالب هایی کاربردی برای معرفی سرویس ها، پلن ها، متون، نقل قول و … در دسترس شما هست.

قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *