قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG پست

قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG برای موبایل [ITP97]

در این بسته 5 قالب PSD لایه باز فتوشاپ به همراه 125 کاور PNG آماده برای پست اینستاگرام وجود دارد. قالب آماده پست اینستاگرام ابزاری حرفه ای برای تولید محتوایی جذاب است.
قالب های لایه باز کاملا لایه لایه اند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ همه لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر بدهید، عکس خود را در قالب جایگذاری کنید و یا متن ها را ویرایش نمایید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز پی اس دی فارسی هستند و لایه ها به خوبی در آن سازماندهی و دسته بندی شده اند.
برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار آسان و سریع می کند. آموزش های مربوط به این موضوع و سایر آموزش های ضروری در داخل بسته قالب و داخل پوشه آموزش قرار گرفته است.
علاوه بر قالب های لایه باز، 125 کاور PNG آماده هم برای استفاده در گوشی موبایل آماده شده است.
چنانچه جزو افرادی هستید که به کامپیوتر دسترسی ندارید و یا ترجیح می دهید با گوشی موبایل خود تولید محتوا نمایید، قالب های PNG آماده گزینه مناسبی برای شما هستند.
125 کاور پی ان جی پست اینستاگرام در 25 گروه رنگبندی از 5 طرح اصلی می باشد.
شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند متن نگار، این شات و پیکسارت از این قالب ها استفاده نمایید. قالب های پی ان جی مانند کاوری هستند که بر روی عکس شما قرار می گیرند.
با استفاده از قالب آماده پست اینستاگرام دیگر نیازی نیست که شما تسلطی به امور گرافیکی و طراحی و یا کار پیچیده با نرم افزارهای گرافیکی داشته باشید، همه چیز آماده شده است تا شما با چند کلیک محتوای خود را جایگزین محتوای پیشفرض قالب کنید.

اگر میخواهید محتوای شما در بخش اکسپلور اینستاگرام دیده شود و به چشم بیاید باید ظاهر متمایزی داشته باشید و حرفه ای گری از ظاهر پست شما به چشم بیاید. با یک طراحی حرفه ای اطلاعات مد نظر شما به شیوه ای درست به مخاطب و کاربران تان منتقل می شود. قالب های این بسته شامل آیتم هایی برای جایگزاری آدرس سایت، آدرس شبکه های اجتماعی، ایمیل، شماره تلفن و … می باشد.

قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG پست قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG پست قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG پست قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG پست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *