قالب آماده پست اینستاگرام

قالب آماده پست اینستاگرام فروشگاهی PSD لایه باز و کاور PNG تصویری [ITP96]

در این بسته 15 قالب PSD لایه باز فتوشاپ به همراه 195 کاور PNG آماده تصویری وجود دارد. با استفاده از قالب آماده پست اینستاگرام می توانید خیلی سریع پست های جذاب و حرفه ای تولید و منتشر نمایید. در هر قالب این امکان هست که شما آیتم هایی که نیاز ندارید را با غیرفعال کردن لایه هایش مخفی نمایید.
قالب های PSD لایه باز کاملا لایه لایه می باشند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار رنگ همه لایه ها را به دلخواه خود و به سادگی تغییر بدهید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در گروه های مجزا دسته بندی شده اند.
شما می توانید به راحتی عکس خود را در قالب لایه باز جایگذاری بکنید و متن ها را ویرایش نموده و رنگ و ابعاد شکل ها را تغییر بدهید.
کاورهای PNG آماده در 13 گروه رنگبندی متنوع از 15 طرح اصلی می باشند که مجموعا 195 فایل می باشند.
اگر با استفاده از گوشی موبایل تولید محتوا می کنید، قالب های PNG تصویری گزینه مناسبی برای شما می باشد و شما می توانید این کاورها را مانند یک عکس بر روی عکس اصلی خود قرار بدهید.
برای این کار می توانید از اپلیکیشن هایی مثل پیکسارت و متن نگار و … استفاده کنید. توجه داشته باشید که کاورهای PNG مانند یک عکس می باشند و تک لایه هستند بنابراین امکان تغییر رنگ بخش های مختلف آن وجود ندارد. بعد از افزودن عکس کاور به روی عکس اصلی خودتان می توانید متن و سایر آیتم ها رو روی کاور قرار بدهید.

قالب آماده پست اینستاگرام شما را از دانش طراحی و گرافیک بی نیاز می کند و شما می توانید خیلی سریع محتوای خود را جایگزین محتوای پیشفرض نمایید. با استفاده از قالب آماده اینستاگرام دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی بیهوده نیست، ما همه ی آنچیزی که شما به آن نیاز دارید را تدارک دیده اید.

لایه های قالب های لایه باز به خوبی سازماندهی شده اند و شما می توانید به راحتی لایه مورد نظر را تشخیص بدهید و چنانچه خواستید گروه هایی از آیتم ها را مخفی یا فعال کنید.

قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *