قالب آماده پست اینستاگرام

قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و نسخه کاور PNG برای استفاده در موبایل [ITP95]

در این بسته 6 قالب PSD لایه باز و 276 کاور PNG آماده پست اینستاگرام وجود دارد. با استفاده از قالب آماده پست اینستاگرام شما می توانید به سریع ترین شکل ممکن محتوایی جذاب و اثرگذار برای صفحات خود در شبکه های اجتماعی تولید بکنید.

قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ همه لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر دهید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ همه لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر دهید.
قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در گروه های مجزا دسته بندی شده اند و شما به آسانی می توایند لایه مورد نظر خود را بیابید.
برای قراردادن عکس در داخل قالب های لایه باز از لایه های اسمارت آبجکت استفاده شده است و شما می توانید به آسانی و سرعت عکس خود را در داخل قالب جایگزاری بکنید.
تمامی شکل های طراحی شده در داخل قالب به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند.
علاوه بر قالب های لایه باز 276 کاور PNG هم در این بسته وجود دارد. کاورهای پی ان جی در 46 گروه رنگ از 6 طرح اصلی می باشند. قالب های PNG آماده قابل استفاده در گوشی موبایل می باشد و شما با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند متن نگار، پیکسارت و … می توانید این کاورها را بر روی عکس های خود قرار بدهید تا عکس ها از ناحیه قاب موجود در عکس دیده شوند. قالب آماده پست اینستاگرام شما را از داشتن دانش طراحی و کار با نرم افزارهای گرافیکی بی نیاز می کند و با استفاده از یک آشنایی اولیه می توانید محتوای خود را تولید نمایید.

قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *