قالب آماده پست اینستاگرام

قالب آماده پست اینستاگرام PSD لایه باز و کاور PNG متنوع [ITP93]

در این مجموعه 6 قالب PSD لایه باز آماده پست اینستاگرام به همراه 258 کاور PNG آماده وجود دارد. قالب آماده پست اینستاگرام کار شما را در تولید محتوا بسیار آسان می کند و دیگر نیازی نیست  ساعت ها برای طراحی تم اصلی صفحه اینستاگرامتان زمان صرف کنید و یا به دانش گرافیک مسلط باشید.
قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از فتوشاپ رنگ لایه ها را به دلخواه تغییر دهید و محتوای خودتان را جایگزین محتوای پیشفرض کنید.
کاورهای PNG آماده این امکان را به شما می دهند که در گوشی موبایل هم از این قالب ها استفاده کنید. شما برای این کار می توانید از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت و متن نگار و … استفاده نمایید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


کاورهای پی ان جی پست اینستاگرام در 43 گروه رنگی از 6 طرح اصلی تولید شده اند.
ابعاد قالب ها 1200 در 1200 پیکسل هستند. تمامی شکل های داخل قالب های لایه باز به صورت شیپ و با خاصیت وکتور هستند و شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت بگیرید.
برای قراردادن عکس در داخل قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است و شما می توانید بسیار سریع و آسان تصاویرتان را جایگزاری کنید.
لایه ها در قالب های لایه باز به صورت مرتب گروه بندی و سازماندهی شده اند. قالب ها فارسی هستند و فونت های به کار رفته در قالب ها ضمیمه سایر فایل ها می باشد.
آموزش های مفید در داخل بسته قالب قرار گرفته است.
اگر جز کسانی هستید که با گوشی موبایل برای پیج اینستاگرام یا سایر صفحات خود در شبکه های اجتماعی تولید محتوا می کنند، کاورهای پی ان جی بهترین گزینه هستند. شما این کاورها را مانند یک عکس به روی عکس اصلی خود قرار می دهید و عکس شما از زیر قاب تعیین شده در قالب به نمایش در می آید. آموزش مربوط به استفاده از کاورهای پی ان جی در اپلیکیشن پیکسارت در داخل پوشه قالبها قرار گرفته.

با قالب آماده پست اینستاگرام می توانید محتوای جذاب و حرفه ای برای مخاطبان صفحه تان در اینستاگرام تولید کنید.
43 گروه رنگی آماده شده تقریبا می تواند شما را از نظر سلیقه و نیاز به رنگ های مختلف راضی کند. برای آگاهی بیشتر از محتوای بسته پیشنهاد می کنیم حتما عکس های کاتالوگ بسته را در ادامه مشاهده فرمایید و اطلاعات را به دقت مطالعه کنید.

قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *