قالب آماده پست اینستاگرام

قالب آماده پست اینستاگرام فروشگاهی- PSD لایه باز و کاور PNG تصویری [ITP92]

در این مجموعه 6 قالب آماده پست اینستاگرام فروشگاهی PSD لایه باز و 246 قالب پست اینستاگرام PNG وجود دارد. با قالب آماده پست اینستاگرام می توانید محتوایی موثر در جهت افزایش فالورها و فروشهای خود تولید کنید.
قالبهای لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ لایه ها را بنا به سلیقه و نیاز خود تغییر بدهید. همچنین می توانید متن ها را ویرایش کنید و عکس خود را به قالب اضافه نمایید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب ها فارسی هستند و لایه ها در قالب گروه های مجزا به خوبی سازماندهی شده اند. شما می توانید لایه هایی را که نیاز ندارید مخفی (غیرفعال) بکنید. برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است و این کار شما را ساده و سریع می کند. تمامی شکل ها و طرح های داخل قالب به صورت شیپ هستند و خاصیت وکتور دارند، شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت بگیرد.
همچنین در این بسته 246 قالب پست اینستاگرام PNG وجود دارد. قالب های پی ان جی مثل تصویر هستند و بخش هایی از آنها که مربوط به قاب عکس هست شفاف می باشد. یعنی شما می توانید این قالب ها را بر روی تصاویر خود قرار بدهید تا تصاویر از بخش قاب قالب ها به نمایش در بیایند. چنانچه از موبایل برای تولید محتوای صفحه اینستاگرام خود استفاده می کنید این قالب ها می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای شما باشد و شما با استفاده از اپلیکیشن هایی مثل متن نگار و پیکسارت می توانید از این قالب های پی ان جی تصویری استفاده کنید.
قال بهای PNG در 41 گروه رنگ از 6 طرح اصلی هستند که مجموعا 246 قالب پست اینستاگرام PNG می شود.

قالب آماده پست اینستاگرام کار شما را بسیار آسان می کند و دیگر نیازی نیست که شما مسلط به نرم افزارهای گرافیکی و اصول طراحی باشید. کافی است محتوای خود را جایگزین محتوای پیشفرض کنید.

قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام قالب آماده پست اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *