قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی

قالب اینستاگرام خبری PSD و PNG پست و استوری آماده [ITP91]

یک بسته ی کامل از قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی. با استفاده از قالب اینستاگرام خبری صفحه ای متمایز در اینستاگرام داشته باشید و مخاطب بیشتری جذب کنید.
در این بسته 15 قالب PSD لایه باز وجود دارد که شامل 12 قالب پست اینستاگرام و 3 قالب استوری اینستاگرام می باشد.
همچنین 435 کاور PNG اینستاگرام پست و استوری وجود دارد که در 29 گروه رنگی از 15 طرح اصلی قالب ها هست.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ همه لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر بدهید.
قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در دسته بندی های خوبی گروه بندی شده اند و دسترسی به لایه مورد نظر آسان است.
برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز PSD از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار سریع و آسان می کند.
تمامی شکل های داخل قالب به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند. برای همین شما می توانید از قالب های لایه باز خروجی های بسیار با کیفیت بگیرید و اندازه ی اشیا را بدون افت کیفیت کوچک یا بزرگ بکنید.
ابعاد قالب های پست 1200 در 1200 پیکسل می باشد و ابعاد قالب های استوری 1200 در 2133 پیکسل می باشد.
اگر جزو کسانی هستید که با استفاده از گوشی موبایل برای صفحات خود در شبکه های اجتماعی تولید محتوا می کنید، نسخه ی PNG قالب ها می تواند گزینه ی بسیار خوبی برای شما باشد. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن هایی مثل پیسکارت و متن نگار و این شات، کاورهای پی ان جی را به روی عکس های خود اضافه کنید و بعد سایر محتوا مانند متون را روی آن قرار بدهید و برای انتشار خروجی بگیرید. از این کاورها در دستگاه های دیگر مثل کامپیوتر و لپ تاپ و هر نرم افزار ویرایش تصویر هم می توانید استفاده کنید. قالب اینستاگرام خبری آماده کار شما را برای تولید محتوای جذاب سریع و آسان می کند.

قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی قالب اینستاگرام خبری لایه باز و پی ان جی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *