قالب اینستاگرام خبری پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG

قالب اینستاگرام خبری پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG آماده [ITP89]

در این مجموعه 15 قالب PSD لایه باز پست و استوری اینستاگرام به همراه 375 کاور PNG آماده تصویری وجود دارد. با استفاده از قالب اینستاگرام خبری می توانید پیجی جذاب و حرفه ای بسازید.
شما می توانید از قالب های این بسته برای ساختن پیج ها و صفحات خبری و سرگرمی خود در اینستاگرام استفاده کنید.
12 قالب لایه باز پست اینستاگرام به علاوه 3 قالب لایه باز استوری اینستاگرام در این بسته است.
قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ همه لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر بدهید. قالب ها فارسی هستند و لایه ها به خوبی در قالب گروه های مجزا سازماندهی شده اند.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


375 کاور PNG آماده در این بسته است که شامل 25 گروه رنگی از 15 طرح اصلی است. شما می توانید در کامپیوتر یا گوشی موبایل از این قالب ها هم به سادگی استفاده کنید. در گوشی موبایل می توانید از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و این شات استفاده کنید.
ابعاد قالب های پست 1200 در 1200 پیکسل و ابعاد قالب های استوری 1200 در 2133 پیکسل می باشد.
برای قراردادن عکس در قالب های لایه باز از خاصیت اسمارت آبجکت استفاده شده به همین جهت کار شما بسیار ساده و سریع می شود.
تمامی اشیای داخل قالب به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند برای همین شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت از قالب های لایه باز بگیرید.
تنوع رنگی موجود در قالب های کاور PNG باعث می شود چنانچه فقط از گوشی موبایل برای تولید محتوای اینستاگرام خود استفاده می کنید محدودیتی در استفاده از قالب نداشته باشید و رنگی که به سلیقه شما نزدیک است از میان 25 گروه رنگی انتخاب کنید. قالب اینستاگرام خبری کار شما را در تولید محتوایی اثرگذار آسان و سریع می کند.

قالب اینستاگرام خبری پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG قالب اینستاگرام خبری پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG قالب اینستاگرام خبری پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG قالب اینستاگرام خبری پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG قالب اینستاگرام خبری پست و استوری PSD لایه باز و کاور PNG

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *