قالب پست اینستاگرام لایه باز PSD و PNG

قالب های پست اینستاگرام PSD لایه باز و PNG فروشگاهی [ITP71]

تازه ترین مجموعه ی قالب های اینستاگرام والز منتشر شد. این مجموعه شامل قالب های پست اینستاگرام فروشگاهی در دو فرمت PSD و PNG می باشد.
6 قالب PSD لایه باز پست اینستاگرام قابل ویرایش که کاملا لایه لایه و فارسی می باشد و شما می توانید رنگ لایه ها را به دلخواه خود تغییر بدهید. برای قراردادن عکس در قالب از شیوه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار کاربر را بسیار سریع و آسان می کند. شما می توانید همه ی متن ها را ویرایش و رنگ و استایل آنها را تغییر بدهید.
همچنین 36 قالب PNG تصویری آماده شده از 6 طرح اصلی در 6 گروه رنگبندی. در این قالب ها عناصر اصلی قالب حفظ شده است و شما می توانید این قالب ها را روی عکس قرار بدهید و بعد متن ها و سایر عناصر را بر روی قالب اضافه کنید. اگر شما از آن دسته ادمین هایی باشید که با موبایل برای پیج خود محتوا تولید می کنید می توانید از نسخه PNG آماده شده قالب ها استفاده ببرید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


استفاده از قالب آماده اینستاگرام سرعت شما را در تولید و انتشار محتوای حرفه ای و جذاب بالا می برد. استفاده از طراحی حرفه ای در جذب مخاطب و فالور تاثیر بسزایی دارد.
برای استفاده از قالب های لایه باز باید از نرم افزار فتوشاپ استفاده نمایید.
برای استفاده از نسخه های پی ان جی قالب های اینستاگرام می توانید از اپلیکیشن هایی مثل پیکسارت و متن نگار استفاده کنید.
در این بسته، آموزش متنی کار با اپلیکیشن پیکسارت به صورت مرحله به مرحله توضیح داده شده است تا بتوانید از قالب های پی ان جی بر روی تصاویر خود استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *