قالب پست آماده اینستاگرام لایه باز و PNG برای موبایل

قالب پست آماده اینستاگرام برای کسب و کارها و شرکت ها در فرمت های PSD لایه باز و PNG برای موبایل [ITP59]

یک مجموعه ی حرفه ای و جذاب از قالب های مناسب برای صفحات شرکتی، تجاری و کسب و کار.در این مجموعه شما هم قالب لایه باز قابل ویرایش و هم قالب های پی ان جی آماده استفاده در موبایل را دریافت می کنید. قالب پست آماده اینستاگرام کار شما را در تولید و انتشار محتوای حرفه ای آسان و سریع می کند.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


5 قالب لایه باز PSD در این مجموعه وجود دارد که شما می توانید با فتوشاپ آنها را ویرایش نمایید و تغییرات دلخواه تان را در آنها اعمال کنید و بعد خروجی بگیرد. قالب ها کاملا لایه لایه هستند و از عناصر شیپ که خاصیت وکتور دارند بهره گرفته شده است. برای قراردادن عکس در این قالب ها از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است که کار شما را بسیار راحت آسان و سریع می کند.

علاوه بر قالب های لایه باز در این مجموعه قالب های PNG هم آماده شده اند و شما می توانید بدون نیاز به کامپیوتر و با استفاده از گوشی موبایل از این قالب های پی ان جی اینستاگرام استفاده بکنید. این قالب ها نیمه شفاف هستند و مثل یک فریم یا استیکر استفاده می شوند. شما می توانید با اپلیکیشن هایی مثل متن نگار و یا پیکسارت از این قالب ها استفاده بکنید.

قالب های پی ان جی در هشت گروه رنگبندی 5 تایی آماده شده اند. یعنی هشت سری قالب که مجموعا 40 قالب آماده می باشد. همه ی فایل ها با کیفیت و رزولوشن بالا می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *