خانه

این روزها اینستاگرام محبوب ترین شبکه ی اجتماعی بین ایرانیان است. ارائه ی محتوا به شکل درست و جذاب در این شبکه ی اجتماعی می تواند باعث دیده شدن فعالیت های شما و جذب دنبال کنندگان شود. قالب ها و کاورهای آماده ی پست، استوری و هایلایت اینستاگرام یکی از راه های تاثیرگذاری روی مخاطبان است. قالب های آماده می توانند در فرمت های مختلفی برای استفاده آماده شوند.

کار با این قالب ها سرعت کار شما را بالا می برد و می توانید در کمترین زمان بهترین و اثرگذارترین محتوا رو تولید و منتشر نمایید، چرا که همه ی موارد مورد نیاز از قبل آماده شده است و کافی هست که شما محتوای متنی یا تصویری خود را در داخل آن قرار بدهید.

فرمت هایی مثل JPG و PNG توسط بسیاری از نرم افزارهای کامپیوتری و اپلیکشن های موبایلی قابل استفاده و ویرایش هستند. این فایل ها به صورت یک فایل تک لایه گرافیکی هستند و مانند یک تصویر عمل می کنند. از این فایل ها به صورت تصویر پس زمینه و در مواردی که با فرمت PNG و بخش های نیمه شفاف طراحی شده باشند می توانید به عنوان یک قاب روزمینه استفاده کنید. مانند یک استیکر یا چسبانک.

دیگر قالب های بسیار محبوب اینستاگرام، قالب های لایه باز قابل ویرایش هستند. این قالب ها در فرمت هایی مثل PSD فتوشاپ تولید می شوند. این قالب ها لایه لایه هستند و شما می توانید به دلخواه خود تغییرات لازم را در رنگ یا سایر ویژگی ها بدهید و بعد خروجی بگیرید و از خروجی خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

وب سایت والز یکی از جامع ترین و حرفه ای ترین وب سایت های ایرانی در زمینه طراحی، تولید و انتشار قالب و کاور آماده پست و استوری و هایلایت اینستاگرام است. شما می توانید پک های مختلف را در موضوعات مختلف از والز تهیه نمایید.

محبوب ترین
تازه ترین ها
عمومی
خبری
فروشگاهی
شرکتی
موضوعی
هنری و ادبی
کاور هایلایت