قالب لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی اینستاگرام

قالب لوازم آرایشی و بهداشتی و زیبایی اینستاگرام برای پست و استوری- 10 PSD لایه باز فتوشاپ+ کاور PNG آماده [SMP21]

این محصول یک بسته ی قالب لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی اینستاگرام برای پست و استوری می باشد که شامل 5 قالب پست و 5 قالب استوری اینستاگرام با فرمت PSD لایه باز فتوشاپ به همراه نسخه کاور PNG این قالب ها است.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی کاملا لایه لایه می باشند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ لایه ها را به دلخواه تغییر دهید و ابعاد لایه های مختلف را بزرگ یا کوچک کنید.
قالب های لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی اینستاگرام فارسی هستند و همه لایه ها در گروه های مجزا دسته بندی و سازماندهی شده اند، شما می توانید به راحتی لایه مورد نظر را بیابید.
ابعاد قالب سالن زیبایی اینستاگرام برای پست 1200 در 1200 و برای استوری 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با استاندارهای اینستاگرام می باشد.
تمامی شکل های طراحی شده در قالب های زیبایی اینستاگرام به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند، بنابراین با کوچک یا بزرگ کردن این لایه ها کیفیت آنها همچنان حفظ می شود و شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت بگیرید.
رنگبندی و المان های به کار رفته در این قالب ها کاملا متناسب با موضوعاتی همچون، پیج های معرفی سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه، پیج های آموزشی درباره نکات آرایشی و بهداشتی و پیج های آموزش مراقبت از پوست و مو می باشد.
در داخل بسته ی قالب پوشه ی آموزش های مفید برای استفاده از قالب های لایه باز در فتوشاپ و اپلیکیشن های موبایلی برای استفاده از کاورهای پی ان جی وجود دارد.
اگر شما هم ادمین پیج های اینستاگرام آرایشی و بهداشتی و زیبایی هستید می توانید برای تولید محتوای حرفه ای و اثرگذار از قالب آرایشی و زیبایی اینستاگرام بهره ببرید. با قالب سالن زیبایی اینستاگرام آماده دیگر نیاز نیست که شما زمان زیادی برای طراحی پست و استوری آرایشی و زیبایی وقت صرف کنید. همه ی کارهای طراحی انجام شده اند و فقط کافی هست شما محتوای متنی و عکسی خود را جایگزین موارد پیشفرض کنید و در عرض یک دقیقه خروجی بگیرید.
برای قراردادن عکس در داخل قالب آرایشی اینستاگرام از خاصیت لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است و این ترفند کار شما را بسیار راحت و سریع می کند.
اگر به سیستم کامپیوتری دسترسی ندارید و یا با گوشی موبایل برای پیج اینستاگرام خود تولید محتوا می کنید، نسخه کاور PNG قالب های اینستاگرام، یک گزینه مناسب برای شما می باشد. این کاورها مانند یک عکس می باشند و می توانید با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات، آنها را به روی عکس های خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که نسخه PNG پی ان جی کاورها لایه باز نمی باشد و خاصیت لایه لایه ندارد.

 

قالب لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی اینستاگرام قالب پست لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی اینستاگرام قالب استوری لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی اینستاگرام قالب کاور PNG پست و استوری لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *