قالب آرایشی-زیبایی-بهداشتی اینستاگرام

قالب آرایشی و زیبایی و بهداشتی اینستاگرام برای پست و استوری- 10 PSD لایه باز فتوشاپ + نسخه کاور PNG آماده [SMP20]

این محصول یک بسته ی قالب آرایشی و زیبایی و بهداشتی اینستاگرام برای پست و استوری می باشد که شامل 5 قالب آرایشی و زیبایی پست اینستاگرام و 5 قالب آرایشی و زیبایی استوری اینستاگرام با فرمت PSD لایه باز فتوشاپ به همراه نسخه کاور PNG این قالب ها است.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز آرایشی و زیبایی و بهداشتی کاملا لایه لایه می باشند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ لایه ها را به دلخواه تغییر دهید و ابعاد لایه های مختلف را بزرگ یا کوچک کنید.
قالب های آرایشی و بهداشتی اینستاگرام فارسی هستند و همه لایه ها در گروه های مجزا دسته بندی و سازماندهی شده اند، شما می توانید به راحتی لایه مورد نظر را بیابید.
ابعاد قالب سالن زیبایی اینستاگرام برای پست 1200 در 1200 و برای استوری 1200 در 2133 پیکسل و متناسب با استاندارهای اینستاگرام می باشد.
تمامی شکل های طراحی شده در قالب های زیبایی اینستاگرام به صورت شیپ و با خاصیت وکتور می باشند، بنابراین با کوچک یا بزرگ کردن این لایه ها کیفیت آنها همچنان حفظ می شود و شما می توانید خروجی های بسیار با کیفیت بگیرید.
رنگبندی و المان های به کار رفته در این قالب ها کاملا متناسب با موضوعاتی همچون، پیج های معرفی سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه، پیج های آموزشی درباره نکات آرایشی و بهداشتی و پیج های آموزش مراقبت از پوست و مو می باشد.
در داخل بسته ی قالب پوشه ی آموزش های مفید برای استفاده از قالب های لایه باز در فتوشاپ و اپلیکیشن های موبایلی برای استفاده از کاورهای پی ان جی وجود دارد.
اگر شما هم ادمین پیج های اینستاگرام آرایشی و بهداشتی و زیبایی هستید می توانید برای تولید محتوای حرفه ای و اثرگذار از قالب آرایشی و زیبایی اینستاگرام بهره ببرید. با قالب سالن زیبایی اینستاگرام آماده دیگر نیاز نیست که شما زمان زیادی برای طراحی پست و استوری آرایشی و زیبایی وقت صرف کنید. همه ی کارهای طراحی انجام شده اند و فقط کافی هست شما محتوای متنی و عکسی خود را جایگزین موارد پیشفرض کنید و در عرض یک دقیقه خروجی بگیرید.
برای قراردادن عکس در داخل قالب آرایشی و زیبایی و بهداشتی اینستاگرام از خاصیت لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است و این ترفند کار شما را بسیار راحت و سریع می کند.
اگر به سیستم کامپیوتری دسترسی ندارید و یا با گوشی موبایل برای پیج اینستاگرام خود تولید محتوا می کنید، نسخه کاور PNG قالب های اینستاگرام، یک گزینه مناسب برای شما می باشد. این کاورها مانند یک عکس می باشند و می توانید با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات، آنها را به روی عکس های خود اضافه کنید. توجه داشته باشید که نسخه PNG پی ان جی کاورها لایه باز نمی باشد و خاصیت لایه لایه ندارد.

قالب آرایشی-زیبایی-بهداشتی اینستاگرام قالب آرایشی-زیبایی-بهداشتی اینستاگرام قالب آرایشی-زیبایی-بهداشتی اینستاگرام قالب آرایشی-زیبایی-بهداشتی اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *