قالب مبلمان اینستاگرام PSD لایه باز

قالب مبلمان اینستاگرام برای پست و استوری- PSD لایه باز فتوشاپ + کاور PNG آماده [SMP16]

در این بسته 10 قالب مبلمان اینستاگرام لایه باز فتوشاپ با فرمت PSD وجود دارد که شامل 5 قالب پست اینستاگرام مبلمان و 5 قالب استوری اینستاگرام مبلمان می باشد. شما می توانید با قالب مبلمان اینستاگرام برای پیج خود پست های جذاب و استوری های تاثیرگذار تولید بکنید.علاوه بر قالب های لایه باز، نسخه کاور PNG قالب ها هم آماده شده و در بسته وجود دارد و شما می توانید از این نسخه های پی ان جی در موبایل خود استفاده کنید.
برای استفاده از قالب های PNG در موبایل کافی است اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و … را روی موبایل خود نصب کنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


قالب های لایه باز فارسی هستند و لایه ها در گروه های مجزا سازماندهی شده اند و شما می توانید به راحتی لایه مد نظر خود را بیابید.
قالب های PSD لایه باز مبلمان اینستاگرام کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ رنگ همه لایه ها را به دلخواه خودتان تغییر بدهید.
ابعاد قالب های مبلمان اینستاگرام برای پست 1200 در 1200 پیکسل و برای استوری 1200 در 2133 پیکسل و با رزولوشن بالای 300 می باشند.
برای جایگزاری عکس در قاب عکس قالب از لایه اسمارت آبجکت استفاده شده است و با این شیوه شما خیلی سریع و آسان می توانید عکس خودتان را به قالب اضافه کنید.
در ابتدای قالب راهنمای معرفی همه پوشه ها و فایل ها وجود دارد که می توانید با استفاده از آن با بسته خریداری شده آشنا شوید.
فونت های به کار رفته در قالب ضمیمه بسته هست. همچنین آموزش های ضروری و لازم برای کار با قالب های لایه باز و پی ان جی در داخل پوشه آموزش بسته وجود دارد.

قالب اینستاگرام مبلمان کار شما را برای طراحی پست و استوری حرفه ای آسان می کند و شما می توانید در وقت و انرژی خود صرفه جویی نمایید.
با استفاده از قالب مبل اینستاگرام شما می توانید محصولات فروشگاه خود را در زمینه فروش لوازم و اسباب و اثاثیه خانه معرفی نمایید. قالب اینستاگرام مبل و اثاثیه نشیمن خانه می تواند تم و کاور جذابی برای پیج اینستاگرام شما باشد.

قالب مبلمان اینستاگرام PSD لایه باز قالب مبلمان اینستاگرام PSD لایه باز قالب مبلمان اینستاگرام PSD لایه باز قالب مبلمان اینستاگرام PSD لایه باز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *