قالب و کاور پست اینستاگرام شرکتی و تجاری PSD و PNG

بسته قالب پست اینستاگرام تجاری و شرکتی PSD لایه باز و PNG تصویری [ITP72]

این روزها اینستاگرام رتبه ی اول را در معرفی کسب و کارهای ایرانی در فضای مجازی دارد.
اشخاص و شرکت های بسیاری از طریق این اپلیکیشن قدرتمند در حال جذب و حفظ مشتریان خود هستند. ارائه اطلاعات، معرفی خدمات و سرویس ها برای شرکت ها و کسب و کارها حیاتی هست.
برای ارائه ی جذاب و حرفه ای نیازمند ابزارهایی هستیم که با صرف کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشیم.
قالب های لایه باز اینستاگرام یکی از این ابزارها می باشد. با استفاده از قالب آماده کافی هست شما محتوای خود را جایگزین محتوای پیشفرض کنید و خروجی بگیرید. دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی برای انجام کلیه امور مربوط به طراحی نیست. همه چیز آماده است تا شما با چند تغییر کوچک در قالب پست اینستاگرام بهترین محتوا را تولید بکنید.


خرید این بسته از فروشگاه والز (ورود)


شما در این بسته 5 قالب لایه باز با فرمت PSD و 40 قالب تصویری با فرمت PNG دریافت می کنید که در 8 گروه رنگبندی از 5 طرح اصلی است.
قالب های لایه باز کاملا لایه لایه هستند و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ تغییرات دلخواه تان را در آن اعمال کنید، مثلا رنگ لایه ها را تغییر بدهید.
قالب ها فارسی هستند و لایه ها به صورت منظم در گروه های مجزا دسته بندی شده اند.
ادمین هایی که از گوشی موبایل برای تولید محتوا و مدیریت پیج خودشان استفاده می کنند و یا دسترسی به کامپیوتر ندارند، می توانند از قالب های آماده پی ان جی PNG برای تولید محتوا استفاده کنند. این قالب ها به گونه ای طراحی شده اند که شما بعد از برش زدن عکس خود، قالب را روی آن قرار بدهید و بعد متن ها و سایر اطلاعات مورد نیاز را به روی قالب اضافه کند و بعد از تغییرات خروجی بگیرید. برای این کار می توانید از اپلیکیشن هایی مثل پیکسارت PicsArt و متن نگار استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *